راهنمایی دربارهٔ «جستجوی درس‌ها»

این درس شامل سه فصل اول جزوه آموزشی حکومت اسلامی بوده که در قالب یک تک درس ارایه گردیده است تا اعضای محترم پس از مطالعه جزوه در آزمون آنلاین درس شرکت نموده و بعد از کسب نمره قبولی سایر دروس خود را بگذرانند .

  • شاگردان ثبت‌نام شده: 1

این درس شامل سه فصل دوم جزوه آموزشی حکومت اسلامی بوده که در قالب یک تک درس ارایه گردیده است تا اعضای محترم پس از مطالعه جزوه در آزمون آنلاین درس شرکت نموده و بعد از کسب نمره قبولی سایر دروس خود را بگذرانند .


  • شاگردان ثبت‌نام شده: 1

این درس شامل سه فصل سوم جزوه آموزشی حکومت اسلامی بوده که در قالب یک تک درس ارایه گردیده است تا اعضای محترم پس از مطالعه جزوه در آزمون آنلاین درس شرکت نموده و بعد از کسب نمره قبولی سایر دروس خود را بگذرانند .

  • شاگردان ثبت‌نام شده: 1

‌قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مبین نهادهای فرهنگی‌،اجتماعی‌، سیاسی و اقتصادی جامعه ایران بر اساس اصول و ضوابط ‌اسلامی است که انعکاس خواست قلبی امت اسلامی می‌باشد.

براساس این و جهت مرور و به روز رسانی دانسته های اعضای محترم hین درس در سلسله درسهای مورد نیاز جهت ارتقای تشکیلاتی اعضا گنجانده شده است

  • شاگردان ثبت‌نام شده: 1

بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سوی رهبر معظم انقلاب صادر شد

مهمترين نکات:

۱> برای برداشتن گام‌های استوار در آینده، باید گذشته را درست شناخت و از تجربه‌ها درس گرفت؛ اگر از این راهبرد غفلت شود، دروغ‌ها به جای حقیقت خواهند نشست و آینده مورد تهدید‌های ناشناخته قرار خواهد گرفت
...

  • شاگردان ثبت‌نام شده: هنوز شاگردی در این درس ثبت‌نام نشده است